sc_symbol_home

Huvudkontor i Ludvika

Svan Care AB
Alvägen 1
771 41 Ludvika
Sweden

Ring vår rådgivning

Telefon: 0240-101 02 Våra kunniga rådgivare är tillgängliga per telefon måndag till torsdag kl. 08.00–16.00 samt fredagar kl. 08.00–15.00.

Skicka e-post

info@svancare.se Rådgivarna svarar på dina frågor per e-post kontinuerligt varje vardag kl. 08.00-16.00. Du kan även välja att bli uppringd när det passar dig.


BESTÄLLNINGAR

SERVICE/SUPPORT

Per Jonasson
Service/support
Direkt: 0240-12547
Mobil: 073-023 68 34
E-post: per.jonasson@svancare.se

EKONOMI

Helene Nordin
Växel: 0240 - 101 02
Mobil: 070 - 790 15 01
E-post: helene.nordin@svancare.se

FÖRETAGSLEDNING

Jan Nordin
VD
Växel 0240- 101 02
Mobil: +46 (0) 70- 619 78 01
E-post: jan.nordin@svancare.se

Anders Abrahamson
Ledning, Produktutveckling
Växel: +46 (0)8-22 95 34
Mobil: +46 (0)70 - 790 00 57
E-post: anders@svancare.se

Joakim Svanberg
Ledning, Produktutveckling
Växel: +46 (0)8-22 95 34
Mobil: +46 (0)70 - 790 00 58
E-post: joakim@svancare.se

REPRESENTANTER, SÄLJGRUPP

Mari-Ann Kerstis
Innesäljare
Växel: 0240 - 101 02
Direkt: 0240 - 125 45
Mobil: 070 - 395 00 15
E-post: mari-ann@svancare.se

Lena Hjalmarsson
Representant/Säljare
Växel: 0240 - 101 02
Mobil: 070 - 483 71 75
E-post: lena.hjalmarsson@svancare.se

Kalle Ritzén
Representant/Säljare
Mobil: 070 - 790 41 14
E-post: kalle.ritzen@svancare.se

Marro Karlsson
Representant/Säljare
Mobil: 070-790 10 84
E-post: marro.karlsson@svancare.se

Conny Schedin
Representant/Säljare
Mobil: 070-790 04 85
E-post: conny.schedin@svancare.se

Jenny Ter-Borch
Representant/säljare
Mobil 076-840 70 40
E-post: jenny.terborch@svancare.se

PRODUKTION

Pentti Takkinen
Växel: 0240 - 101 02
E-post: pentti@svancare.se

Johan Almèn
Inköp
Växel: 0240 - 101 02
Mobil: 070-790 07 32
E-post: johan@svancare.se

Micke Nettelbladt
Installatör Stockholmregionen
Mobil: 070 - 63 998 66
E-post: info@svancare.se

Asta Åberg
Växel 0240-101 02
E-post: asta.aberg@svancare.se

Nya förutsättningar skapar nya behov.

Troligen behövs också ny kunskap för att du ska kunna ta rätt beslut kring vilket hjälpmedel som är det bästa. Att skaffa den kunskapen är enkelt. Vi är experter på badrum. Oavsett om det är en Bidette, Lift, Balance eller Gripo Alu som är intressant för dig, råder vi dig gärna hur du ska gå vidare med dina önskemål och behov.